Kaymakamımız Fuat GÜREL, 28.12.1995 tarihinde Hakkari Çukurca'da operasyon sırasında Gazi olan Abdurrahman GÜVEN'e, 12.08.1996'da Şırnak Beytüşşebap'da şehit olan Jnd.Astsby.Kd.Çvş.Hasan ÖZTÜRK'ün ailesine, 15 Temmuz 2016'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde Şehit olan Tevhit AKKAN'ın ailesine bayram ziyaretinde bulundu.
 
 
 
 
 
 
 
         Kaymakamımız Fuat GÜREL, İlbilge Hatun Erinç Huzurevine bayram ziyaretinde bulundu. Huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet etti.
 
 
 
        
        Kaymakamımız Fuat GÜREL, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezine bağlı Deniz Çocuk Evini ziyaret etti, çocuklarla bayramlaşan Kaymakamımız, çocuklara bayram hediyesi verip, sohbet etti.
 
 
 
        Kaymakamımız Fuat GÜREL, Şehit Osman Avcı Polis Merkezini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek görevi başında bulunan polislerimiz ve askerlerimiz ile bayramlaştı. 
 
 
 
 
        Kaymakamımız Fuat GÜREL, İstanbul ve Eskişehir Yolu üzerinde bulunan Yol Denetim noktalarına bayram ziyaretinde bulundu. Görevi başında bulunan polis ve askerlerimiz ile bayramlaştı. Vatandaşlarımızın güvenliği için güvenlik güçlerimiz 7 gün 24 saat görevleri başındalar.
 
 
 
 
        Kaymakamımız Fuat GÜREL, Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesine bayram ziyaretinde bulundu.Görevi başında bulunan sağlık personeli ile bayramlaştı.